Stylové a praktické batohy pro vytížené studenty

Pokud chcete být ve škole či na univerzitě in, vsaďte na kvalitní módní batoh.
Batoh CCC

Pokud chcete být ve škole či na univerzitě in, vsaďte na kvalitní módní batoh. Že nevíte podle jakých kritérií ho vybírat? Nezoufejte! Na následujících řádcích se na studentské batohy podíváme pěkně zblízka. Dozvíte se, jakými vlastnostmi by měl batoh do školy disponovat, ale také to, v jakých barvách budete letos trendy. Čtěte a inspirujte se s námi!

Jakou velikost batohu zvolit?

Hledáme-li batoh do školy, měli bychom se poohlédnout po kouscích ve střední velikosti. Větší krosnu si nechte raději na turistiku nebo na dovolenou. Malé batohy pak zase poslouží spíše na procházku do parku nebo do města. Pánský nebo dámský batoh ve střední velikosti by měl mít alespoň 2 oddělitelné kapsy. Snáze tak separujete potraviny a pití od knih a učebnic. Vhodné je i to, má-li váš studentský batoh postranní kapsy na láhev. Tekutiny tak budete mít stále po ruce.

Pokud si do školy nebo na univerzitu nosíte laptop, zvažte nákup speciálního batohu na notebook. Ty se vybírají zejména podle úhlopříčky notebooku. Tyto batohy bývají polstrované a dokonale tak chrání váš notebook před nárazy. Studenti, kteří pracují na tabletech, často využívají obyčejný batoh se zpevněnými zády a tablet vkládají do pouzdra. Výběr tak tedy záleží na vás. Jestliže nosíte do školy těžké věci, opatřete si studentský batoh s prsními nebo s bederními popruhy. V ideálním případě bude mít batoh oba zmíněné typy popruhů. Váha batohu se díky popruhům rovnoměrně rozloží a váš pohybový aparát nebude příliš zatěžovaný. Kvalitní batohy ve střední velikosti nakoupíte také na e-shopu CCC. Zde si přijde na své každý trendy student.

Z jakého materiálu vybírat studentský batoh a jak o něj pečovat?

Na trhu jsou k sehnání batohy ze syntetických i z přírodních materiálů. V poslední době vedou na plné čáře ty přírodní. A není se čemu divit. Batohy z přírodní kůže jsou nejen vysoce módní, ale také odolné a v neposlední řadě jsou i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života už propagují ty největší módní značky. Studenti tak mají z čeho vybírat. Chceme-li, aby nám batoh vydržel sloužit dlouho dobu a ne jenom jeden semestr, měli bychom si k němu pořídit i pečující doplňky. Vhodné je zakoupit si impregnaci, ochranný krém v neutrální barvě a čistící pěnu, pastu či gel. Impregnace chrání batoh před deštěm i sněhem. Ochranný krém vám pak pomůže předcházet oděrkám. Menší rýhy na koženém batohu zvládne i zamaskovat. Speciální čistící prostředek pak oceníte v tom případě, že si batoh umažete. Batoh a zmíněné doplňky lze nakupovat i v kamenných prodejnách CCC. Koupit si zde můžete také obuv ve stejném barevném odstínu.

Jaké barvy, vzory a motivy na batohu budou letos v kurzu?

Pokud chcete být trendy, bude dobré, když se zorientujete v módních barvách pro danou sezónu. Letos pofrčí zejména přírodní a pastelové odstíny. Oříškový, krémový i zelený batoh tak bude dobrou volbou. Vsadit pak můžete i na černou nebo bílou klasiku. Černá a bílá jsou barvy univerzální a z módy nevychází. Batoh tak dobře sladíte i s pestrobarevným oblečením nebo s oděvy se vzory a s motivy. In budou ty zvířecí a květinové. Batohy v zmíněných trendy barvách jsou k mání také v prodejnách CCC. Určitě si mezi nabízenými modely kvalitních batohů vyberete ten pravý i vy!      

Podobné články