Akce 1+1 zdarma do Aquacentra Letňany Lagoon

Co takhle strávit pochmurné dny zábavou nebo relaxem ve vyhřívaných bazénech? Nyní navíc můžete vzít svého parťáka zadara!
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pocket
Share on pinterest

Ve spolupráci s Aquacenrtem Letňany Lagoon jsme si pro vás připravili akci 1+1 zdarma. A to až do konce října. Vezměte tedy bližného svého a oba si užijte prima den plný zábavy a relaxu jen za jedno plné vstupné. Na co se akce vztahuje? 

Využijte bazény a relaxační zónu

Krytý, 25 metrů dlouhý bazén pro kondiční plavání i zábavné aktivity. Jsou zde umístěny boční masážní tryskydnové masážní rošty a tzv. protiproudová tryskasuna. Nechybí zde ani 86 metrů dlouhý tobogán. Dále si můžete odpočinout v malém bazénu pro 10 osob s masážní deskou, bočními masážními tryskami a lůžky s teplotou vody 31 stupňů. Vybít se pak můžete v zábavném bazénku s masážními tryskami, rošty, chrliči vody a malou divokou řekou o teplotě 31 stupňů.
Zasloužený dpočinek si můžete užít v relaxační zóně, kde najdete finskou saunu s ochlazovacím bazénkem, parní kabinou a whirlpoolem se slanou vodou o teplotě vody 35 stupňů. 

Jak slevu 1+1 využít? 

Jednoduše. Stačí na pokladně nahlásit heslo LagoonPoint10 a předložit jakýkoli studentský průkaz. Akce platí do konce října. Více info o Lagoonu najdete zde

 

Foto: Přemysl Vida

Podobné články