Akce 1+1 zdarma do Aquacentra Letňany Lagoon

Co takhle strávit pochmurné dny zábavou nebo relaxem ve vyhřívaných bazénech? Nyní navíc můžete vzít svého parťáka zadara!

Ve spolupráci s Aquacenrtem Letňany Lagoon jsme si pro vás připravili akci 1+1 zdarma. A to až do konce října. Vezměte tedy bližného svého a oba si užijte prima den plný zábavy a relaxu jen za jedno plné vstupné. Na co se akce vztahuje? 

Využijte bazény a relaxační zónu

Krytý, 25 metrů dlouhý bazén pro kondiční plavání i zábavné aktivity. Jsou zde umístěny boční masážní tryskydnové masážní rošty a tzv. protiproudová tryskasuna. Nechybí zde ani 86 metrů dlouhý tobogán. Dále si můžete odpočinout v malém bazénu pro 10 osob s masážní deskou, bočními masážními tryskami a lůžky s teplotou vody 31 stupňů. Vybít se pak můžete v zábavném bazénku s masážními tryskami, rošty, chrliči vody a malou divokou řekou o teplotě 31 stupňů.
Zasloužený dpočinek si můžete užít v relaxační zóně, kde najdete finskou saunu s ochlazovacím bazénkem, parní kabinou a whirlpoolem se slanou vodou o teplotě vody 35 stupňů. 

Jak slevu 1+1 využít? 

Jednoduše. Stačí na pokladně nahlásit heslo LagoonPoint10 a předložit jakýkoli studentský průkaz. Akce platí do konce října. Více info o Lagoonu najdete zde

 

Foto: Přemysl Vida

Podobné články