Jak zabalit dárek?

Ke štědrému dni neodmyslitelně patří dárky. Má – li být Váš dárek dokonalý, musíte ho pěkně zabalit.

Nejlépe se samozřejmě balí dárky pravidelného hranatého tvaru.  Jak si ale poradit, pokud jste koupili něco hodně malého, měkkého nebo neobvyklého tvaru?

Peníze

Tak v první řadě jsou tu peníze, ty si přeje hodně lidí. Většinou si plánují koupit něco ve slevách po Novém roce. I taková věc jako peníze se dá darovat stylově. Dá se buď vyrobit vlastnoruční obálka a do té dárek vložit. Nebo můžete z peněz poskládat motýla, celý pugét květin, zastrkat bankovky do jednotlivých okének alba na fotografie.

motýl z peněz

Zvířátka

Může se stát, že budete letos darovat nějaké to živé zvířátko. Tak tady bohužel není moc způsobů jak dárek zabalit. Spíše je dobré použít osvědčenou mašličku uvázanou kolem krku zvířátka. Koťátka a štěňátka se dají dát do proutěného košíku, ale pozor na správné zacházení s živým dárkem.

Malé a velké dárky

Někdy je nejlepší dát dárek jednoduše do dárkové tašky nebo krabičky. Je to výhodný způsob zabalení více dárků najednou. Navíc taková pěkná krabička je vlastně další dárek. Tašky se dají sehnat v různých rozměrech, velmi zdobené, nebo naopak úplně jednoduché. Na opravdu drobné dárky, se hodí šifónové pytlíčky.  Jednoduše je stáhnete stužkou a nic z nich nevypadne. Naopak na rozměrné dárky je nejlepší použít pouze velkou mašli a někam ji přilepit.

dárková taška 

Pokud si už opravdu nevíte rady s balením vánočních dárků, můžete si je nechat profesionálně zabalit. V mnoha nákupních centrech je před Vánoci balí zdarma, stačí předložit účtenku. V DM drogerii Vám je zabalí zdarma po celý rok.

Foto: Shc.hu, mimibazar.cz

Podobné články