Kde si to užít aneb nejlepší místa na sex!

Meze jsou ještě chladné, doma je plno, tak kam se jen schovat a zažít pořádnou rozkoš? Čti dál!

Určitě to znáš. Venku je to romantika, takový piknik na dece s erotickým vábením, nebo opuštěný rybník schovaný v lese, který přímo láká ke koupání bez plavek. Ale na to je teď bohužel ještě zima.

Doma je taky plno. Svůj pokoj sdílíš se sourozencem, přinejlepším jen s jedním, anebo jsou doma rodiče. Horko těžko někdy stihneš použít tichou a nenápadnou erotickou pomůcku. A i tak je to trochu „divné“. Existují ale také možnosti, které se dají využít, i když za oknem šlehají blesky a padají meteority?!

Půjdeme si zaplavat?

Seznam skvělých míst k erotickým radovánkám

Čajovna

Já vím, je to místo klidu a míru, ale ta harmonie v čajovně k tomu přímo vybízí. A co víc, každá správná čajovna má nějaký temný kout, kam nejde vidět. A to je to ideální místo k erotickým radovánkám. Jen pozor na hlasitost a zvonek na přivolání obsluhy, když totiž spadne na zem a zazvoní, nedovedeš si představit, jak rychle je obsluha u tebe. (smích)

Auto

Klasika. Ale věř mi, že ještě dnes se najdou lidi, kteří se nikdy nemilovali v autě. A opravdu o hodně přicházejí! Auto je super místem hlavně díky rozmanitým polohám. Můžete být s partnerkou vepředu, u řadící páky, vzadu, ležet, sedět, opírat se o auto a mnoho dalších. Znovu malé upozornění! Nikdy nemávej přes zamlžené skla na policisty, kteří stojí venku ať počkají a zkus zaparkovat tak, aby auto nepopojelo ani dozadu ani dopředu.

Holka a auto se nikdy nepůjčují!

Hotel

Tohle místo je pro opravdové „fajnšmekry“. A to hned z několika důvodů. Hlavním důvodem jsou finance, protože žádný použitelný hotel nestojí fakt málo, za to si ale můžeš se svým úlovkem užít opravdový luxus v podobě nejen postele, ale i sprchy. Velká nevýhoda hotelů také je, že si málokde můžeš zaplatit jen hodinu nebo dvě, a ve většině hotelů chtějí za pokoj dokonce okopírovat občanský průkaz. Při tajných mileneckých hrátkách to je docela vopruz. Hodinové hotely už se asi nenosí a nevěra taky ne, tak bacha na to!

Chata

Chata je ideálním místem, kam se schovat! Ať už ji máš vypůjčenou od kamaráda (toho se fakt drž a předcházej si ho!) nebo je to vaše rodinná chata. Kromě soukromí a vidiny pohodlí zde můžete zadarmo (anebo za basu piv pro kámoše) zůstat s tvojí polovičkou třeba celý víkend. Jen pozor, aby si vás někdo nespletl se zloději nebo jste neusnuli u svíčky!

Musíme zajet na chatu!

Milenecký azyl

I když nemáš milenku, ale partnerku, tak toto sousloví využiješ, když spolu nemáte kam jít a oba to tak chcete! Zkus i tohle slovní spojení zadat do vyhledávače a budeš se divit, kolik možností existuje. Ceny jsou vcelku nízké, někde dokonce smluvní, a existuje také pár TOP azylů, kde je například bazén, vířivka nebo vodopád. Takové překvapení třeba k výročí tvoje holka určitě náležitě ocení. Poznámka pod čarou – plavky nechte doma!

Kamarádův byt

Stejná situace jako u chaty. Kamaráda si drž, pořádně mu poděkuj a hlavně si to užijte tak, jako by to bylo vaše první rande. Nezapomeňte dát byt do původního stavu a možná by bylo dobré nic nerozbít!

Příroda je fakt krásná!

Pak jsou také místa, které se řadí do kategorie, když už prostě musíš! Někdy vášeň zavelí a rozum a stud jsou v pr…..pryč? (smích)

Venku (i přes tu zimu!)

No jo, prostě si na tu mez vezmete deku! Anebo se schováte tam, kde bude tepleji, možností je tolik. Do keře, do jámy v lese, do stanu. Nebo zvládnete jen rychlovku v parku, ideálně mimo bezpečnostní kamery.

Toalety

Fůůj, řekne si spousta lidí. Ale představ si, jak ta věta: „Za pět minut na záchodech!“ může znít sexy a jak je vzrušující se v tom malém prostoru nějak poskládat a prostě si to užít!

Přece jen doma

Tak nakonec i tohle se dá. Tiše, tajně, jako „myšky“? Taky vcelku vzrušující představa stejně jako když si šeptáš s přítelkyní erotické návrhy do telefonu. Hlavní pravidla sexu doma, pokud nebydlíte sami, jsou zamknout se v pokoji, nekřičet a nebušit do stěn (alespoň protentokrát) a když vylezete z pokoje na oběd, tak si hned dát citrón, ať nemusí zbytek osazenstva sledovat ten tvůj a partnerčin blažený výraz. (smích)

Tam, kde je tma

Jasně, zavři oči a je všude! A kde je ještě tma, třeba opět v lese (bojím, bojím), v kině, když se zhasne a začne film, taky na hvězdárně, v autobuse úplně vzadu ideálně v noci, když tě čeká s partnerkou pěkně dlouhá cesta s několika orgasmy?! Proč ne?

Kdekoliv

Tak takhle se to dá taky. Z toho pak vznikají ty nejlepší a zároveň nejšílenější zážitky.

Nedivím se, že vlkovi se líbila Karkulka v lese!

A kde to třeba ještě zkusit, když chceš být fakt originální nebo chceš partnerku překvapit svou fantazií? Co takhle střecha? Ideálně na činžáku, protože jsou rovné, to musí být romantika, hvězdy vysoko nad zemí, jen vy dva, no proč ne? Pak jsou taky lákavé tajemné místa, zákoutí starého domu (bacha na statiku a zabydlené bezdomovce!).

V práci je to super! Ať už nějaký ten románek nebo pracovněnepracovní vztah s kolegyní s tou zatraceně sexy minisukní. Či erotické laškování u kopírky nebo v kuchyňce. Ovšem nic se nevyrovná pořádně divokému sexu na pracovním stole! Hmm a ještě chuťovka na konec? Tak třeba voda. Vana, sprcha, moře nebo i rybník, bazén či vířivka. Nejenže se dá vyzkoušet spousta poloh, protože voda nadnáší, ale navíc všechno příjemně klouže, studí…no a dost!

 Foto: deviantart.com


Tak myslíme, že výčet míst, kde si to (dosaďte si sami – třeba čtení, učení, obědvání, spaní) můžete užít, je opravdu spousta. A některé stojí obzvlášť za povšimnutí. Proto rychle vstávejte od počítače, vezměte za ruku partnerku/partnera a běžte si třeba hrát a objevovat kouzlo erotických pomůcek a různých erotických fantazií. Jestli vám k tomu ta druhá polovička chybí, zkuste třeba sex seznamky.

Podobné články