Student Boy přeje krásný rok 2014

Pozor! Tento článek obsahuje velké množství fotek sexy žen v negližé! Neotvírejte v přítomnosti přítelkyně a v práci. My vás varovali!

Řekněme si to na rovinu. Mohli jsme v tomto článku dlouhosáhle filozofovat nad problémy, které trápí naši společnost. Našim břitkým humorem a nebývalou inteligencí jsme mohli zhodnotit veškeré důležité události minulého roku.

Dvě jsou na úvod málo, my víme.

Ke všemu bychom to okořenili dalšími patnácti normostranami očekávaných událostí v příštím roce. A ve chvíli, kdy by vaše hlava byla nafouklá jako balón, bychom vám popřáli za celou sekci všechno nejlepší do nového roku. Ale my si řekli ne.

Máme rádi černobíle fotky. Teda jen ty s pěknou holkou.

Kdo touží na Nový rok nakalený jak to prase prosekávat se textem delším než průměrná diplomová práce na oboru historie.

Není lehké vymýšlet komentáře k takovým fotkám.

Co s článkem, který vám popřeje to samé, co už učinila každá zapadlá společnost v éteru rádia. Taky milujete, jak pořád dokola vám neznámý Jarda z lakovny v nějakých Kotěhůlkách přeje hodně zdraví a málo škrábanců na autě?

Hrozně by mě zajímalo, co si tak říkají.

A sdělí vám přání, jež vám zaslal každý internetový obchod, o jehož nabídku jste se jen vyhledávačem otřeli, ptám se co s článkem, který zítra bude zcela pasé? Dejme článku přidanou hodnotu. Dejme mu to, co je smyslem naší sekce. Ženy. Hodně žen v dámském prádle. Prosím!

Tak na viděnou u dalších článků a pěkných žen!

Jménem celé sekce Student Boy vám v novém roce přeji hodně příjemných sexuálních požitků, vždy plnou číši, naditou šrajtofli, dobrou kondici, málo starostí a maximum nezapomenutelných zážitků.

V rámci malého sociologického výzkumu nám dejte like, jestli se vám holky líbily, abychom věděli, jestli příště dávat více takových. A napište nám na Facebook, jak jsme nejlepší sekce, rádi to čteme. Díky!

Foto: deviantart.com

Podobné články