…

Co si myslel každý, když byl dítě

Když jsme byli malí, svět jsme viděli z úplně jiné perspektivy než nyní. Často jsme měli tendenci myslet si něco, z čeho si nyní v dospělosti...

Lifestyle
Když jsme byli malí, svět jsme viděli z úplně jiné perspektivy než nyní. Často jsme měli tendenci myslet si něco, z čeho si nyní v dospělosti...

Když jsme byli malí, svět jsme viděli z úplně jiné perspektivy než nyní. Často jsme měli tendenci myslet si něco, z čeho si nyní v dospělosti děláme legraci.

Rodiče vyřeší všechno

Rodiče se často stávají, byť nevědomky, idolem a ochráncem, který za nás vyřeší jakýkoli problém – zavolá doktorce, vyřeší za nás problém ve škole a koupí oběd. Jaké to nemilé překvapení, že s příchodem dospělosti, se všechny tyto nepříjemnosti překulily na naše bedra..

100 je neskutečný obnos peněz

Pamatuje na tu chvíli, kdy jste od rodičů dostali 100, abyste si něco koupili? A pamatujete si ten neuvěřitelný pocit bohatství, který jste pociťovali, když jste ten zelený papírek pyšně drželi v ruce? Ehm..

Snad nikdy se nedočkám dospělosti

Asi každý si přál, aby byl co nejdříve dospělý. Jen kdybychom v té době věděli, jak moc si teď budeme přát být znovu děti..

Dospělost bude úžasná

Alkohol, zábava, nekonečné ponocování a mnoho dalších – to všechno se nám z naší dětské perspektivy zdálo tak lákavé. Jen kdybychom v té době věděli, že s rostoucím věkem nám ke spokojenosti bude stačit jedno pivko, vyhřátá postel a zapnutý Netflix.

Až budu starší, bude snadné najít si partnera

Pokud jste se jako malí domnívali, že až budete velcí, potenciální partneři k vám budou sami chodit a nabízet se, nejspíš jste už zjistili, jak moc jste se tehdy pletli..

Bez školy bude všechno jednodušší

Snad každý školák si přeje, aby tam nemusel chodit a mohl začít pracovat. Omyl vážení! Pokud ještě chodíte do školy, užívejte si to. Později si totiž budete zoufale přát, abyste se do těch dříve nenáviděných školních lavic mohli vráti!