Fenomenální rave kapela Little Big vystoupí potřetí v Praze

Kontroverzní perverzní čtveřice Little Big je snad jedinou ruskou elektronickou formací, která prorazila po celém světě. V Praze vystoupí v pondělí 15. května od 20 hodin v Lucerna Music Baru.

Na jejich v pořadí třetí koncert v hlavním městě zbývá posledních pár vstupenek. Koncert podpoří ostravští Schwarzprior.

Multižánrová rave party

Little Big si na kapelu spíš hrají, ve skutečnosti se jedná o šílenou multižánrovou taneční rave party s projekcemi.

Skupinu tvoří liliputánka Olympia Ivleva, Ilya Ilich Prusikin, Anton Boo Lissov a Sophia Tayurskaya. Za zmínku určitě stojí jejich spolupráce s estonským rapperem Tommy Cashem v hitu “Give Me Your Money” nebo zpěvačkou Tatarkou v “U Can Take”.

Little Big

Little Big jsou úspěšní v Evropě i Rusku a mnohdy bývají přirovnáváni k Die Antwoord, kterým také předskakovali už v roce 2013 v klubu A2 v Saint Petersburgu, 3 měsíce po vydání jejich prvního videa “Every Day I’m Driking”.

Následovalo debutové album “With Russia From Love” a turné po Evropě a Rusku. Na konci roku 2015 pak vydali své druhé album “Funeral Rave”, které se umístilo na 8. příčce ruských iTunes. V květnu 2016 získala dvě jejich videa ocenění na Berlin Music Video Awards.

Kdy a kde?

Na Little Big se tedy můžeš těšit 15.5. v Lucerna Music Baru. O akci se dozvíš víc buď díky facebookové události a nebo si rozklikni náš event ve studentských událostech.

Podobné články

Jak napsat dobrou úvahu?

Mnoho studentů si myslí, že úvaha se řadí mezi ty nejlehčí slohové útvary. Jenže mnohdy se do svýc...