Fenomenální rave kapela Little Big vystoupí potřetí v Praze

Kontroverzní perverzní čtveřice Little Big je snad jedinou ruskou elektronickou formací, která prorazila po celém světě. V Praze vystoupí v pondělí 15. května od 20 hodin v Lucerna Music Baru.

Na jejich v pořadí třetí koncert v hlavním městě zbývá posledních pár vstupenek. Koncert podpoří ostravští Schwarzprior.

Multižánrová rave party

Little Big si na kapelu spíš hrají, ve skutečnosti se jedná o šílenou multižánrovou taneční rave party s projekcemi.

Skupinu tvoří liliputánka Olympia Ivleva, Ilya Ilich Prusikin, Anton Boo Lissov a Sophia Tayurskaya. Za zmínku určitě stojí jejich spolupráce s estonským rapperem Tommy Cashem v hitu “Give Me Your Money” nebo zpěvačkou Tatarkou v “U Can Take”.

Little Big

Little Big jsou úspěšní v Evropě i Rusku a mnohdy bývají přirovnáváni k Die Antwoord, kterým také předskakovali už v roce 2013 v klubu A2 v Saint Petersburgu, 3 měsíce po vydání jejich prvního videa “Every Day I’m Driking”.

Následovalo debutové album “With Russia From Love” a turné po Evropě a Rusku. Na konci roku 2015 pak vydali své druhé album “Funeral Rave”, které se umístilo na 8. příčce ruských iTunes. V květnu 2016 získala dvě jejich videa ocenění na Berlin Music Video Awards.

Kdy a kde?

Na Little Big se tedy můžeš těšit 15.5. v Lucerna Music Baru. O akci se dozvíš víc buď díky facebookové události a nebo si rozklikni náš event ve studentských událostech.

Podobné články

Herci malých rolí

Klasik kdysi řekl, že není malých rolí, pouze malých herců. Ony ale malé role jsou. A mají své česk...