Finále mezinárodní start-upové soutěže InnovMatch bude 30. listopadu

Zaregistrujte se na finálové kolo soutěže!
InnovMatch

Start-upový fond SAP.io, nadace Techstars a program Startup Focus vybraly finalisty soutěže InnovMatch, jejímž cílem je propojit start-upisty, vývojáře, podnikatele, inovativní firmy a studenty z regionu střední a východní Evropy (CEE) a umožnit jim společně řešit obchodní výzvy za využití in-memory platformy SAP Cloud Platform. Finálové kolo soutěže proběhne 30. listopadu 2017 od 15 hodin v  Metronom Business Center, moderních pražských kancelářích SAP.

Češi nechybí mezi finalisty

Mezi finalisty soutěže InnovMatch je 8 start-upistů z České republiky, Chorvatska, Polska a Rumunska, kteří přihlásili své nápady na aplikaci za využití velkých dat, prediktivní analytiky, internetu věcí, strojového učení a dalších inovativních technologií.

Finalisté byli vybráni z 92 přihlášených projektů z celého regionu CEE. Odborná porota, která bude během finálového odpoledne vybírat vítěze, je složena z expertů a zástupců start-upového prostředí včetně fondu SAP.io a programu Startup Focus i českých zástupců start-upové, komerční i univerzitní sféry.

InnovMatch

Mezi partnery soutěže, pro jejichž obchodní modely účastníci soutěže vyvíjeli aplikace, patří GoodAI, Atlantic Grupa, Sportina, EuroCash a Selgros. Soutěž byla otevřena také pro přihlášky vlastních podnikatelských nápadů. Na autory třech nejlepších aplikací, které vybere porota 30. listopadu, čekají finanční odměny v celkové hodnotě 15 000 eur. Absolutní vítěz vyhraje také výlet do Berlína spojený s návštěvou start-upového centra SAP.io a Techstars.

Podobné články