Kde můžete jako studenti získat peníze?

Peníze pro studenty. Jak? Snadno a rychle.

Pokud něco se studentským životem přímo souvisí, není to zcela určitě jenom učení, ale také zábava. S ní je ale často spjato to, že na ní nezbývá zase tolik peněz, jelikož kapesné rychle ubývá a další možnosti nemusí být známé. Přitom ale existují – jednou z nich je i rychlá půjčka ihned na účet do hodiny, která v posledních letech pomohla desítkám studentů.

Brigáda je zbytečně náročná

Pokud některé z vás napadla jako možnost brigáda, potom je třeba podotknout, že ta určitě nepatří mezi variantu, která by byla tak snadná. Nehledě na to, že studenti jsou často bráni jako velmi levná pracovní síla, a v mnoha případech jim jsou dávány takové práce, které nikdo z běžných zaměstnanců vykonávat nechce.

Co tedy navrhujeme? Půjčit si

Když se mluví o půjčkách, nemusí to vždy znamenat desetitisícové nebo stotisícové částky. Jako studentům vám totiž často stačí pár stokorun nebo tisícovek. Ty vám přijdou vhod k tomu, abyste na koleji mohli vyžít a měli jste peníze i na případnou zábavu na párty. A pokud se právě ona koná již dnes večer, nezoufejte, jelikož rychlá půjčka vám zaručeně pomůže. Stačí si totiž zažádat o požadovanou sumu a cestou do klubu ji můžete ihned vybrat z bankomatu, jelikož právě na váš účet se během zmíněné hodiny připíše. A to bez jakéhokoliv složitého schvalování nebo dokládání.

S kartou ISIC získáte nulový úrok

Pokud jste však v souvislosti se slovem půjčka zpozorněli a máte strach z toho, abyste zbytečně nepřepláceli, nemusíte mít žádné obavy. V tomto směru je totiž dobrou volbou nabídka společnosti ClickCredit.cz. Ta kromě toho, že obecně nabídne velmi nízký úrok, nabídne i další výhodu spojenou právě se studentským životem. Máte-li totiž kartu ISIC, a tedy studujete, můžete si zažádat o 1 500 Kč, a to s nulovým úrokem. Tedy tuto částku si půjčíte, a přesně stejnou vrátíte.

Co takhle rodina a přátelé?

Výše zmíněná možnost doslova svádí k úvahám, že je mnohem výhodnější, ale i rychlejší než otravovat své přátele nebo rodinu. Jenom málokdo by chtěl poslouchat výchovné řeči svých rodičů o tom, jak si nevážíme peněz. Přátelé sice nic podobného říkat nebudou, ale budou-li trpět stejným nedostatkem jako my, budeme mít smůlu i u nich. A tak jejich oslovením stejně nic nevyřešíme a nakonec se možná vrátíme k té nejpohodlnější variantě, kterou jsme zmínili.

Jaké jsou konkrétní podmínky?

Abychom ale byli skutečně objektivní a o dané půjčce zmínili skutečně vše, je třeba zmínit také podmínky, které musíte jako žadatel splnit. Ty jsou celkem čtyři, a co je pro ně typické, je fakt, že je dnes splní 99 procent studentů. Jedná se totiž o:

  • Věk nad 18 let
  • Platný občanský průkaz
  • Vlastní bankovní účet u tuzemské banky
  • Nesmíme být v exekuci nebo v insolvenci

Pokud jste si tedy každou z podmínek mohli odškrtnout, skutečně vám nic nebrání peníze touto formou získat.

Nebankovních společností se není třeba bát

Je jasné, že s ohledem na celkovou jednoduchost, rychlost a benevolentnost danou půjčku neposkytuje banka, ale nebankovní společnost. Tedy soukromá firma, která v daném finančním segmentu podniká. Jelikož je ale dnes velmi náročná konkurence a každá z nebankovních společností je doslova pod drobnohledem, není třeba se bát jakýchkoliv nestandardních podmínek nebo postupů.

I díky tomu se dá vypozorovat, že mnohé nebankovní společnosti se dnes výrazně přibližují ve svých podmínkách bankám a v leckterých je dokážou také trumfnout. Výše zmíněná půjčka toho může být jasným důkazem. Ostatně podobně jako celá řada jiných půjček a finančních produktů, které lze napříč celým nebankovním sektorem získat, a to za podmínek, ke kterým se mnohé velké banky ani nepřibližují.

Článek byl vydán ve spolupráci s http://pujckyprehledne.cz/.

Foto: Flickr.com (Simon Cunnigham)

 

Podobné články