Konec zplihlých vlasů – HEADLINES

TÉMA MĚSÍCE: Bod mrazu!

Už nemusíte zoufat nad svými zplihlými a rovnými vlasy. Vznikla nová a šetrná metoda, která plní sny všech žen.

Málokterá z nás má to štěstí a má od přírody krásné bohaté a kudrnaté vlasy. Některé z nás se s tím smíří a občas si vlasy natočí kulmou a ti ostatní sní celý život o bujné kučeravé hřívě. Jenže jim v tom brání jediný problém. Bojí se trvalé ondulace. Jistě si všichni pamatujeme období našich maminek, které s velkou pýchou nosily na hlavě účes a´la květák. Strach z této podoby zamezil dívkám a ženám chodit ke kadeřnici a zahodily svůj sen. Naštěstí, v dnešní době plné vymožeností již není tento sen tak nereálné splnit. A to skrze metodu Headlines.

Headlines

Co to vlastně znamená a v čem metoda spočívá? Jedná se stále o trvalou na vlasy, ale jemnější a šetrnější než známe. Vytvoří se vám jemné a přirozené vlnění, takže máte jistotu, že nebudete vypadat jako ovečka. Délka vlasů je úměrná době, po kterou trvalá vydrží. Čím kratší vlasy máte, tím déle se můžete těšit vlnkám a naopak. Dlouhé vlasy jsou těžké a tak vlny postupně narovnávají svou váhou.

Přirozeným vlněním se nemyslí přímo kudrnaté vlasy od kořínků až po konečky. Nejprve je lehce kudrnaté máte, ale potom zplihnou a zbude vám nadýchaný účes. Kudrliny jsou pouze vedlejším produktem. Primárním výsledkem jsou vlasy vzdušné, nezplihlé a načechrané.

Kromě klasické trvalé (našich maminek) se u kadeřnice také můžete setkat s termíny gelová nebo vymývací trvalá. V podstatě je to něco podobného jako headlines. Podoba se skrývá v jejich jemnosti, při trvalé jsou aplikovány rostlinné extrakty a dodáte svým vlasům také zdraví a lesk. Protože se ale jedná o jemné metody, musíte počítat s tím, že se brzy vymyjí.

S každou trvalou dochází k zásahu do vlasových struktur. Většinou jsou po tom vlasy sušší a musíte se o jejich regeneraci více postarat. Odborníci doporučují headlines spíše ženám, které mají vlasy zdravé a silné. Těm, které mají vlasy velmi jemné, by to mohlo způsobit poškození a vlasy by zkrepatily.

Ceny jsou variabilní, jistě chápete, že v Praze a na náměstí v Chomutově, se budou lišit. Ale v průměru to stojí 700Kč a samozřejmě se cena odvíjí i od délky vlasů atd.

Můžete pokoušet podomácku vyrobené vlny, ale zde hrozí riziko, že své vlasy poškodíte a poběžíte s brekem ke kadeřnici. Investujete raději peníze do svého snu, i když pouze na krátkou dobu, a buďte pro danou chvíli šťastná.

 Vyzkoušeli jste trvalou?

Vyplňte náš dotazník a vyhrajte jazykový kurz nebo knižní ceny!

Foto: sxc.hu

Podobné články