Milostné dopisy velikánů á la Carrie B.!

Stále tápete, jakou knihu to oslavuje hvězda Sexu ve městě? Chcete zažít lásku jako Carrie a Božský? Začtěte se do dopisů! Našli jsme vám je!

Spousta z nás sleduje či sledovala Sex ve městě. Vzpomenete si na filmovou podobu Sex ve městě, díl 1.? Jistě ano! A určitě si pak vzpomenete na knihu, kterou milovala Carrie a ze které předčítala svému Božskému. Ano, mluvíme o Milostných dopisech velikánů.  Kdo z vás ještě nezjistil, o kterou knihu se jedná, může se radovat! Našli jsme ji, pro vás! Bubny, prosím! Představujeme vám:

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ MILOSTNÉ DOPISY  (uspořádal RONALD TAMPLIN)

Česká „verze“, ač pouze do češtiny přeložená, nabízí milostné dopisy stejných velikánů, jaké cituje Carrie v Sexu ve městě. Vaše srdce tak políbí například Beethoven, Mozart či například Napoleon. Po malých doušcích si tak můžete připadat jako ženy, pro něž trpěli láskou velikáni naší světové historie. Stejně jako Carrie B. můžete své drahé polovičce v posteli předčítat romantická vyznání, která byste všichni rádi slyšeli nebo četli právě od vaší lásky.

Jasně, teď mě kamenují všichni single, ale i pro vás mám řešení.  Single dámy, chce to sklenku vína, vlněnou deku, pletené ponožky, vytahané triko, velkou zmrzlinu, hořící svíčku (v ideálním případě krb), tichou podmanivou hudbu, nadýchané polštáře. Single pánové asi něco tvrdšího (Maxim pro zahřátí), láhev dobré whisky, piva (jak je libo), dobrou muziku… a pak už nezáleží na pohlaví: pánové, vy se staňte věrnými žáky velkých učitelů lásky, nechte se inspirovat jejich niterním hlasem zamilovaného muže. A vy,  single dámy, vy se pohodlně usaďte, a staňte se na chvíli posluchačkou a láskou třeba Franze Kafky, tenhle večer bude patřit jeho intimní vyznání lásky jen a jen vám!

 

MALÁ OCHUTNÁVKA:

Beethovenovo vyznání

Moje myšlenky směřují k Tobě, má Věčná lásko. Mohu žít buď naplno, s Tebou, a nebo vůbec. Až se můj život uklidní mé Všechno, jen díky chladnému přemýšlení o naší existenci, dojdeme smyslu existence našeho společného života. Prosím miluj mě dál. Nikdy nepochybuj o nejvěrnějším srdci svého milovaného. Navždy tvé, navždy mé, navždy naše!

Tip redakce!!! Okořeňte si svůj milostný život. Pořiďte si domů knihu Nejkrásnější milostné dopisy a třeba vaše drahá polovička podlehne kouzlu velikánů a napíše vám podobný, nebo alespoň stejně jako Božský v Sexu ve městě některý z nich použije a vyzná vám lásku zase o trochu jiným způsobem, než jen frází: ,,Zlato, pojď na to!“…

 

Foto: coolspotters.com, fanpop.com

Podobné články

Herci malých rolí

Klasik kdysi řekl, že není malých rolí, pouze malých herců. Ony ale malé role jsou. A mají své česk...