Recenze Člověče nezlob se Tlapková patrola

Člověče nezlob se Tlapková patrola
9
Vynikající
Sečteno a podtrženo
Dětské Člověče nezlob se s motivy z oblíbeného seriálu Tlapková patrola. Praktické cestovní provedení a krátká herní doba, aby to nikoho nezačalo nudit. Vhodná hra i pro velmi malé děti.
Klady
Povedený design
Cestovní provedení
Krátká herní doba
Zápory
Jen pro 4 hráče

Desková hra Člověče nezlob se je lety prověřená zábava. Je spojením taktických tahů, náhody a především emocí. Pamatujete si ten vztek, když vás protihráč vyhodil před domečkem? Pokud vám doma chybí tato klasická hra, je na čase to napravit. Objevte dětské Člověče nezlob se s motivy oblíbeného seriálu Tlapková patrola..

Člověče nezlob se není jen pro děti. Tato společenská hra je dostupná ve spoustě různých verzích a provedeních. Několik jsme jich vyzkoušeli a vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější varianty. No řekněte sami, alkoholové Člověče nezlob se zní jako skvělý nápad, ne?

Hodnocení vybraných vlastností hry Člověče nezlob se Tlapková patrola

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Provedení člověče Tlapková patrola – 9/10

Tato verze potěší především skvělým designem. Jestliže si vaše dítko oblíbilo roztomilé pejsky z Tlapkové patroly, pak bude toto Člověče nezlob se trefa do černého. Herní plán je rozdělený do 4 částí a každou z nich zdobí jeden hrdina z této pohádkové série. Jen je škoda, že místo tradičních hracích figurek tohle balení neobsahuje právě miniatury postaviček z Tlapkové patroly.

Další nespornou výhodou je bytelná konstrukce, díky níž je hra vhodná také na cesty. Hrací deska je pokrytá průsvitným plastovým krytem, v němž se nachází otvory pro figurky. Hru tedy můžete rozložit například v autě bez obav, že by figurky z herního plánu spadly. Tuto důmyslnou konstrukci oceníte nejen na cestách, ale také v případě, že hrajete s malým dítětem. Díky praktickým otvorům figurky nepadají a není možné je nedopatřením posunout na jiné políčko. Chválíme také šikovné pouzdro na hrací kostku umístěné uprostřed herního plánu.

Člověče nezlob se pro děti
Člověče nezlob se Tlapková patrola

Náročnost pravidel – 10/10

Co se pravidel týče, nemusíte se ničeho obávat. Tlapková patrola se hraje podle stejných pravidel jako klasické Člověče nezlob se. Cílem hry je tedy dostat všechny 4 figurky do domečku. Cesta do něj vede dokola po obvodu herní desky a tvoří ji jen několik políček. Díky přehledné a jednoduché cestě je tato verze vhodná i pro mladší děti.

Počet a věk hráčů – 7/10

Člověče nezlob se Tlapková patrola je společenská hra určená pro 2 až 4 hráče. Podle výrobce je hra vhodná pro děti od 4 let. Vzhledem k tomu, že se při hře využívá tradiční hrací kostka s body představujícími čísla, tuto verzi je možné hrát s dětmi, které už ovládání základní počty, bez ohledu na jejich věk.

Člověče nezlob se Tlapková patrola recenze

Časová náročnost – 9/10

Čím nás toto dětské Člověče nezlob se překvapilo, je časová náročnost jedné hry. Vzhledem ke krátké cestě do domečku, lze hru dohrát již za 15 minut. Každá figurka musí projít pouze 28 políček. Zdlouhavé a časově náročné hry nejsou pro předškolní děti ideální volbou, neboť většina dětí v tomto věku nedokáže udržet pozornost po delší dobu. V kombinaci s cestovním provedením je Člověče nezlob Tlapková patrola se perfektní zábavou nejen na cesty. Můžete se jím zabavit například v čekárně u lékaře.

Člověče nezlob se Tlapková patrola a Design – 10/10

Čím toto provedení opravdu vyniká, je skvělý design. Veselé postavičky z Tlapkové patroly potěší nejen skalní fanoušky této populární pohádky. Na herním plánu najdete celkem 4 pejsky, což je vzhledem k menším rozměrům dostatečné množství. Cestovní verze je opatřená praktickým plastovým krytem. Je nejen šikovná, ale také vypadá víc než dobře.

Celkové hodnocení – Tlapková patrola

Jestliže hledáte Člověče nezlob se pro děti, pak vám doporučujeme vsadit na Tlapkovou patrolu. Jedná se o tradiční verzi v moderním hávu. Design s postavičkami z Tlapkové patroly potěší malé hráče, rodičům zas udělá radost cestovní provedení, které zabrání padání a posouvání figurek. Velkým plusem je krátká herní doba, díky níž je hra vhodná i pro velmi malé děti.

Člověče nezlob se Tlapková patrola

9
Vynikající
Klady
Povedený design
Cestovní provedení
Krátká herní doba
Zápory
Jen pro 4 hráče
Člověče nezlob se Tlapková patrola
Sečteno a podtrženo
Dětské Člověče nezlob se s motivy z oblíbeného seriálu Tlapková patrola. Praktické cestovní provedení a krátká herní doba, aby to nikoho nezačalo nudit. Vhodná hra i pro velmi malé děti.

Hledáte Člověče nezlob se pro nejmenší? Pak vám doporučujeme populární Pojď si hrát. Tato dětská verze s motivy Krtečka je ideální způsob, jak předškolní děti seznámit s touto nesmrtelnou deskovou hrou. Samozřejmě verzí této hry je bezpočet, alespoň s některými z nich vás seznámíme ve článku Člověče nezlob se tisíckrát jinak.

Podobné články

Deskové hry 4: Talisman

Jedna z největších klasik mezi deskovými hrami. Monstrózně epický, nesmírně zábavný a k vzteku nesp...