Pět největších šílenců z reality show

Taky se občas divíte, jací exoti jsou schopni jít do televizní show? Vybrali jsme pro vás pět těch největších!

Reality show, talent show, cooking show. Všechny pořady mají jedno společné slovo – show. Tu tvoří především její účastníci. Někteří jsou zábavní záměrně, ale na některých se národ baví, i když to nebyl jejich záměr. A proč? Jednoduše proto, že předvádějí něco divného, nad čím normálnímu člověku zůstává rozum stát. Sestavit žebříček těchto účastníků podle míry šílenosti by bylo nemožné, každý je totiž zvláštní svým způsobem, proto jsou řazeni abecedně.

 

Viera Klíčová – Hotel Paradise

Vierka byla sice z Hotelu Paradise vyhozena, v našich srdcích ale zůstává dál!

Striptérka z Bratislavy se v Hotelu Paradise sice jen mihla, přesto stihla na diváky udělat dojem. Žádnému pravidelnému divákovi neuniklo, že Viera většinu času v Hotelu trávila cvičením. Ano, spousta lidí cvičí, ale ne v Hotelu Paradise! A protože se neválela na lehátku a nepomlouvala jiné soutěžící, ostatní začali mít podezření, že je Viera divná. Na jejich obranu, Viera opravdu divná byla. Zatímco jiné dívky se sexu před kamerou bály jako Leoš Mareš nízkého honoráře, Vierka se dokonce pokusila svého partnera Tomáše znásilnit. A když jí to nevyšlo, naštvaně odešla spát na gauč, což se jí stalo osudným a za toto porušení pravidel byla z Hotelu Paradise vyřazena.

 

Petr Machala – Hledá se táta a máma, Den D

Kutil, milovník žen, starostlivý otec. To vše je Petr Machala!

Otec dvou dcer, který stále hledá tu pravou, se do paměti diváků zapsal především svými podivnými výroky a ještě podivnějším vystupováním. V seznamovacím pořadu před kamerou beze studu laškoval se dvěma nahými maminkami v lázních, přitom stále něco cítil k upjaté milovnici křesťanství, se kterou prý sdílel hodnoty. Když zjistil, že žádná žena mu nepřinese štěstí, zkusil to s vysavačem. Přesněji řečeno se pokusil svůj revoluční vynález vysavače prezentovat investorům ve Dni D. Ani tam ovšem neuspěl. Třeba vyzkouší svůj um ještě v jiné show, do té doby můžete obdivovat jeho životní moudra na jeho osobním blogu.  

 

Josef Pátrovič – Česko Slovensko má Talent, Talentmania

Josef Pátrovič se koncentruje, aby podal dokonalý výkon.

Velice talentovaný zpěvák, kterému jeho výkon vždy něco zkazí. Ať už je to konzumace příliš studeného nápoje, toxické prostředí v místnosti, příliš hlučné publikum, nefunkční mikrofony, nespolehlivá produkce, Lucie Bílá, která nevyvětrala v divadle… Divák tedy zatím nikdy nemohl docenit jeho genialitu. Josef se ale nevzdává, věří, že mu jednou budou hvězdy konečně nakloněny a on bude moct předvést dokonalý výkon. Třeba se mu to podaří již tento rok. A jelikož publikum Česko Slovensko má Talent ho na castingu  třetí série velice vřele přivítalo, jeho šance na to, aby se stal velkou celebritou (nebo národním bláznem), prudce stouply. Ale kdo ví, třeba to letos vyhraje a na cestě kolem světa (což je jedna z cen pro vítěze) získá fanoušky po celé planetě.

 

Ludmila „Lída“ Žemberyová – Prostřeno!, Čápi s mákem

Lída z lidu se připravuje na večeři u Ivety Bartošové.

„Já si asi koupím na benzínce baketu!“ Přesně to je věta, kterou proslula „Lída z lidu“. Divácký ohlas na její osobu v pořadu Prostřeno! byl tak velký, že se ji Prima rozhodla najmout jako arbitra z lidu do pořadu Čápi s mákem, kde vařily české a slovenské celebrity. Televize tak chtěla pravděpodobně přiblížit svět celebrit „obyčejným smrtelníkům“. A lepší volbu nemohla udělat. U Lídy totiž platilo, že co na srdci, to na jazyku. Diváci se tak často bavili nad jejími výroky, prožívali s ní těžké chvíle, když musela absolvovat jízdu výtahem a radovali se s ní, když sehnala dostatečně slavnostní spodní prádlo, kterým se neváhala hned národu pochlubit. Osobně si myslím, že až se Nova rozloučí s Jiřím Babicou, mohla by Lída Žemberyová klidně nastoupit na jeho místo.

 

Kolektivní nominace – Farmář hledá ženu, Hledá se táta a máma, Mami, ožeň mě…

Farmáři, už máte vybráno?

Vybrat posledního šílence nebylo vůbec jednoduché, redakce se snažila protlačit do žebříčku své favority. Nejčastěji se ale objevovali účastníci seznamovacích show, rozhodl jsem se tedy, že je zahrnu všechny do kolektivní nominace. Na své si tedy přijdou fanoušci jak „Kozího dědka“, který žije v horách bez kontaktu s civilizací, tak Jiřího Čočka, který stále hledá svou první… Můj názor ale je, že žádný z našich účastníků nedosahoval kvalit účastnice slovenské verze Farmár hľadá ženu – Martiny, Kleopatry z Turca. K jejímu popsání nestačí slova, to prostě musíte vidět. Nutno dodat, že z Martiny se stala díky pořadu taková celebrita, že ji JOJka obsadila do několika dalších projektů, v poslední době například do pořadu Extrémní rodiny (účastníci této show dokonce přesahují všechna měřítka šílenosti).

 

Tak toto jsou nejšílenější účastníci českých reality show podle redakce StudentPointu. Chybí vám tu některý? Nebo si myslíte, že si někdo nezaslouží pozici v tomto prestižním žebříčku? Zapojte se do diskuze a vyjádřete svůj názor!

 

Foto: ceskatelevize.cz, iprima.cz, joj.sk

Podobné články

Herci malých rolí

Klasik kdysi řekl, že není malých rolí, pouze malých herců. Ony ale malé role jsou. A mají své česk...