Práce v SAPu rozhodně není nuda, Michalův příběh vás přesvědčí

Někdy stačí jen malé popostrčení, aby se váš život docela změnil.

Pro Michala to byla nabídka práce v SAP. Ta ho jako mladého studenta před pěti lety zaujala i díky tomu, že podle inzerátu nebyly potřeba žádné předchozí zkušenosti se SAPem.

Ty Michal opravdu neměl, ale i tak se do práce s IT systémy ponořil tak hluboce, že jim věnoval téma své bakalářské i diplomové práce. Dnes je nepostradatelnou součástí týmu a jako vývojář pracuje i na nejnovějších technologiích. Jeho prací není jen samotný vývoj, v rámci programu Early Talents se věnuje také nováčkům a mladým aspirujícím talentům.

„Baví mě práce s lidmi, ale také si sednout ke kódu a ponořit se do řešení nějakého problému.“

Aktuálně tráví svůj čas na půlroční stáži v centrále SAP ve Walldorfu a pokud se zrovna nevěnuje programování, tak ho nejčastěji zastihnete při sportování. Protože ne jen zdrojovým kódem živ je člověk. Při práci si užívá hlavně přátelskou atmosféru, otevřenou komunikaci v rámci týmů a kolegiální solidaritu. A teambuildingy. Protože ty jsou v SAPu opravdu promyšlené a zábavné.

Nejsilnější moment za těch 5 let pro něj bylo nedávné DEMO, které s kolegou Pavlem prezentovali pro celý tým na developerské konferenci d<kom> v brněnské hvězdárně. A proč? Prý už jen kvůli tomu, že bylo super vidět ty usmívající se obličeje kolegů.

Takže proč se k Michalovi nepřidat?

Podobné články