Už máte nový diář?

Konec roku 2011 se neúprosně blíží a vy jistě sháníte nějaký nový a neobvyklý diář. Ať už pro sebe a nebo známé, například jako dárek k Vánocům.

Neumíte si zorganizovat čas, neustále někde chodíte pozdě, pořad na něco zapomínáte? Pořiďte si diář! Sama jsem diář na rok 2012 dostala jako dárek k narozeninám. A teď tu mám pro vás také několik tipů, čím potěšit své známé.

Jako první bych vám ráda představila diář Paulo Coelho – OKAMŽIKY. Téměř na každé stránce najdete citát autora z některého jeho díla, nebo autorovu samostatnou myšlenku. Formát diáře je A5, má 264 stran, uvnitř je mnoho místa na poznámky všeho druhu: denní režim, myšlenky, nápady. Je vhodný pro dospělé a pro vysokoškolské studenty.

GASTRONAUT

Dalším krásným originálním kouskem je diář GASTRONAUT. Nabízí klasické týdenní kalendárium, ale oproti jiným diářům je v něm mnoho receptů s barevnými fotografiemi, seznam vinných a jiných gastronomických festivalů, trhů, seminářů, degustací a dalších  tipů na vybrané restaurace či kavárny a vinárny. Má 192 stran a navíc si můžete vybrat jeho provedení v šedé, růžové nebo jahodové barvě.

Diář zejména pro středoškoláky nebo žáky starší základní školy je GRAFFITI a GOTHIC.  Uvnitř naleznete pomůcky jako periodickou soustavu prvků, důležitá telefonní čísla, matematické vzorečky, rozvrh hodin a převodník jednotek. Diáře mají 128 stran a jsou velké 10x14cm, takže se pohodlně vejdou do každé tašky či kabelky.

Máte mladší sourozence, školou povinné žáčky? Udělejte radost i jim! Diáře pro žáky základní školy, tedy spíše prvního stupně. Diář pro super slečny, Strašidelný školní diář a diář Dinosauři. Všechny mají rozměr 16x21cm, je zde tedy dost místa na psaní pro prvňáčky, kteří píší velkým písmem. Navíc v nich najdeme plno barevných obrázků. Vhodné jsou na  zapisování úkolů, poznámek, dárků a výletů.

strašidelný školní diář

Foto: bux.cz

Informace: bux.cz

Zaujal vás některý z diářů? Neváhejte navštívit e-shop.

Podobné články

Herci malých rolí

Klasik kdysi řekl, že není malých rolí, pouze malých herců. Ony ale malé role jsou. A mají své česk...