Valentýnská vyznání jinak – vol. 2

Pro ty, kdo nechtějí číst další článek o romantice ...

Přesně minulý rok mi na StudentPointu vyšel článek „Valentýnská vyznání jinak“. Řekli jsme si něco málo z historie tohoto svátku zamilovaných a také ukázali netradiční způsoby, jak za pomoci tetování projevit svou náklonnost a lásku, prostřednictvím odlišných forem společného tetování či nápisů nebo fotografií.

Pojďme se tentokrát oprostit od romantiky a podívat se na celou tu parádu z trošinku jiného úhlu. Každý správný Valentýn končí (nebo by alespoň měl) v posteli – případě na jiném místě určeném k hrátkám. No a po výjimečném večeru plném vyznání a dárečků je samozřejmě očekáván i výjimečný sex…

Sexy piercing.

Body modifikace jako zpestření „nejen“ valentýnského sexu

Beading (perly jakuzy) je tělesná modifikace, při které si muži nechávají pod kůži penisu všívat malé kuličky (podobně jako si tam kdysi vyvolení členové jakuzy nechávali všívat skutečné perly). Beading byl zároveň jedním z vězeňských rituálů, kdy měl vězeň každý odseděný rok nárok na jeden korálek. Dnes jsou perly jakuzy především sexy způsobem, jak zvětšit penis co do objemu bez negativního vlivu na erekci.

Korálky, kamínky a kuličky ovšem nemusí být pro každého a tak pro ty, komu se perly nezdají jako příliš dobrý nápad, tu mám tradičnější způsob, jak ozdobit svou chloubu a zároveň partnerce způsobit nezapomenutelné chvilky. Je jím piercing. Na jednoho „krasavce“ se jich vejde dokonce několik a aplikovat se mohou různé typy. Tak například Ampallang – horizontální piercing žaludu, Apadravya – vertikální piercing žaludu, Dyode – piercing okraje žaludu, Frenum – horizontální piercing uzdičky pod žaludem, Hafada – piercing kůže šourku, Penile skin – jakýkoliv piercing vedený pod kůží v oblasti penisu, Prince Albert – piercing žaludu nebo pod ním vycházející ven močovou trubicí, Předkožka – piercing předkožky penisu, Pubic – piercing základny penisu nebo Reverse Prince Albert – piercing vcházející dovnitř vrchní částí žaludu a vycházející močovou trubicí. Fantazii se zde meze nekladou!

No, a když je ten Valentýn, musím zmínit ještě jeden typ. Existuje totiž piercing stejný, jak pro dámy, tak i pro pány. Je jím Guiche – horizontální piercing kůže perinea (oblast mezi řitním otvorem a varlaty nebo pochvou)!

Pokud se přesuneme o něco výše, nemusíme smutnit. I zde je nespočet možností, jak své tělo oživit!

Ženská prsa jsou odjakživa centrem pozornosti a probouzí v mužích kdejaké fantazie. Co je pozvednout ještě o level výš? Nemám teď na mysli dnes již standartní zvětšování prsou, přesto, že jsem celkem fanynkou, ale napadá mě spíš ozdobit naše bradavky. Nějakým dráždivým šperkem. V této lokalitě můžeme propichovat vertikálně, horizontálně, diagonálně a také přímo za bradavku. Piercingy bradavek mívají často také své doplňky a příslušenství. Například v podobě dráždivých řetízků nebo peříček.

Piercingová šněrovačka

Šněrovačka.

Dostat naše miláčky do té správné nálady nám může pomoci i piercingová šněrovačka.  Jde o luxusní, lehce dekadentní a zatraceně žhavý doplněk. Nejčastěji se umisťuje na odhalená záda, ale lze ozdobit i výstřih nebo paže.

Bez jazyka není Valentýn!

Jazyk je nástrojem lásky i milostných her. Piercing je celkem klasika, tak co takhle zkusit SPLIT? Hadí jazyk spočívá v proříznutí vaziva ve středu jazyka (středního vláknitého septa). Tím jazyk získá rozeklaný tvar. Obě poloviny je možné kontrolovat nezávisle na sobě. Tenhle trik je ale potřeba se naučit, což bohužel chvíli trvá. Ale výsledek stojí za to!

Split.

Drobné, ale svůdné

Pry ty z Vás, kteří nemáte v plánu dělat valentýnské řádění tak extrémní, je tu ještě možnost decentních sexy šperků. Jsou jimi například Conch – piercing ušní chrupavky, Erl – podkožní piercing nosu, Frenulum – horizontální piercing uzdičky nad horním rtem, Labret – piercing ve střední části horního nebo spodního rtu, Madonna – piercing na straně horního rtu, Nostril – piercing jedné části nosu, Obočí, Pupík, Rty – piercing do rtů, nebo kolem nich, Septum – piercing nosní přepážky, Tragus – piercing chrupavky u vchodu do ušního kanálku, Ucho – piercing do ucha, anebo povrchové piercingy – dočasné piercingy tkání (krk, ruce atd.) …

Nezbývá mi nic jiného, že popřát krásného Valentýna a spoustu nezapomenutelsných zážitků! 

 

Foto: Facebook.com

Podobné články

Herci malých rolí

Klasik kdysi řekl, že není malých rolí, pouze malých herců. Ony ale malé role jsou. A mají své česk...