Velká recenze: Jak kosmetika Australian Bodycare pečuje o vlasy a pleť?

Zjišťovala jsem, jaké účinky má Tea Tree olej přímo z Austrálie. Mrkněte, jak dopadla pleťová voda, šampón a kondicionér značky Australian Bodycare!

S vědomím, že Tea Tree olej používali už v dávných dobách Aboriginové, původní obyvatelé Austrálie, natěšená jsem se pustila do testování kosmetiky Australian Bodycare z řady Beauty line, jejímž výhradním dodavatelem v České republice je DK PHARMA s.r.o. Tato kosmetika totiž obsahuje Tea Tree olej přímo z Austrálie, a to jsem musela vyzkoušet!

Ošetřující šampón Australian Bodycare s olejem Tea Tree

Při testování této vlasové kosmetiky se koupelnou linula krásná vůně Tea Tree oleje, opravdu mi připomínala vůni starého dřeva, jak se o Tea Tree říká. Zklidňující šampón je vhodný pro všechny typy vlasů a slibuje zklidnění svědění pokožky, menší lámavost vlasů a nižší tvorbu lupů.

Jak dopadl: Šampón nejen, že krásně voní při samotném použití, ale vlasy si vůni udrží až do druhého dne. Nemohla jsem se nabažit té uklidňující vůně, takže super! Vlasy jsem měla už po prvním použití hebké a jemné.

Ošetřující šampón s Tea Tree olejem.

Vlasový kondicionér Australian Bodycare s olejem Tea Tree

Po použití ošetřujícího šampónu je doporučeno použít pro zesílení příznivých účinků také kondicionér. Ten slibuje, že vaše vlasy budou objemnější, lesklejší a že přispívá k obnově poničených vlasů. Stejně jako šampón, i kondicionér je vhodný pro všechny typy vlasů.

Jak dopadl: Nejdříve jsem použila samotný šampón a byla jsem nadšená, jak mám vlasy hebké. Schválně jsem druhý den po umytí použila také kondicionér a vlasy jsem měla nejen hebké, ale také lesklé, ještě voňavější a příjemné na dotek. Vlasy jsem díky kondicionéru snadno rozčesala a lépe se mi upravovaly. Chválím také příjemnou krémovou konzistenci a perleťovou barvu kondicionéru.

Voňavý kondicionér.

Jemná pleťová voda Australian Bodycare s olejem Tea Tree

Pleťová voda je vhodná pro všechny typy pletí. Pleť by měla být po použití čistá, tonizovaná a zvlhčená. Doporučuje se použití ráno a večer.

Jak dopadla: Vzhledem ke své velice citlivé pleti jsem měla z pleťové vody obavy, jelikož mi máloktéra vyhovuje a většinou se mi udělají červené fleky. Tamponkem jsem nanesla voňavou vodičku a byla mi okamžitě velmi příjemná. Díky Tea Tree jsem měla pleť svěží a důkladně vyčištěnou od všech zbytků make-upu. Chválím také pumpičku, díky níž je aplikace jednodušší. Takže pokud máte citlivou pleť a dosud jste neobjevili vhodnou pleťovou vodu, doporučuji tuto, s Tea Tree olejem!

Osvěžující pleťová voda.

 

Také jste, stejně jako já, vyzkoušeli kosmetiku Australian Bodycare? Napište nám na náš Facebook, jak jste s ní spokojení. Pokud jste kosmetiku ještě nevyzkoušeli, pořídíte ji zde. Anebo o ošetřující šampón a vlasový kondicionér soutěžte! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku zde.


Foto: Lucie Vostřelová, StudentPoint.cz

Podobné články