Výsledky ankety: Máte oblíbenou polohu? Na čtení?

Vleže nebo vsedě? Zdá se, že máte jasno. A my taky!

Anketa tentokrát skončila drtivým vítězstvím pro polohu „tak napůl vleže, tak napůl vsedě.“ I když někteří z vás zvolili za nejoblíbenější polohu chůzi, vestoje a podobně, šlo o naprosto zanedbatelná procenta v celkovém množství hlasů. My to v redakci máme zrovna tak. Při čtení se kroutíme a svíjíme a závěrečné polohy bývají zvláštní. Někteří na to ale vyzráli a koupili si houpací křeslo!

Tamara Tomanová

Já čtu vsedě!Zastávám většinový názor. Když čtu, tak nevydržím dlouho sedět ani ležet, a tak z toho někdy vyjde docela zajímavá poloha, kterou naprosto přesně vystihuje třetí možnost: napůl vleže a napůl vsedě. Myslím, že většina z nás to má podobně.

Karolína Sedláková

Já jsem si, právě z důvodu nepřetržitého usínání při četbě v posteli, opatřila krásné, červené, patřičně staré, ale neuvěřitelně pohodlné houpací křeslo. Takže moje oblíbená poloha je vsedě a s houpáním!

Klára Gaňová

Ani já nebudu vybočovat z davu. Nejlépe se mi čte v posteli. Ale když si lehnu, většinou spolehlivě usnu. Proto tak nějak ležím, sedím opřená o čelo postele, které si pro větší pohodlí podestelu polštářem. A myslím, že tato poloha mi zůstane napořád.

Vendula Pudelková

Nijak zvlášť mě nepřekvapuje vítězná kategorie. I když začínám číst většinou krásně úhledně vsedě, po několika stránkách se vytrhnu z naprosté fascinace knihou a zjistím, že jsem se zničehonic dostala do anatomicky naprosto nemožné polohy, ze které by deseti chiropraktikům z devíti stávaly hrůzou vlasy na hlavě.

Výborná poloha!

Adéla Kočí

Má nejoblíbenější poloha při čtení se shoduje s názorem drtivé většiny hlasujících – tedy napůl vsedě, napůl vleže. Ale čtení před spaním v poloze ležmo je rovněž mým oblíbeným. Velmi často však začínám číst vsedě a postupně (často ani nevím jak) se dostanu do polohy vleže.

 

Máte už své houpací křeslo? Nebo aspoň oblíbenou polohu? Napište nám tady nebo na Facebooku a nezapomeňte hlasovat v nové anketě!

 

Foto: Deviantart.com

Podobné články

Herci malých rolí

Klasik kdysi řekl, že není malých rolí, pouze malých herců. Ony ale malé role jsou. A mají své česk...