Vyzkoušely jsme: Barvy na rty Dermacol 16H Colour Lip

Za 16 hodin můžete strávit den pracovními povinnostmi, skočit z letadla padákem, pokořit Sněžku, pohádat se nebo zamilovat...

Představujeme vám 16H COLOUR LIP Dlouhotrvající dvoufázovou barvu na rty a lesk 2v1 od značky Dermacol. Měly jsme tu možnost vyzkoušet tři různé odstíny z devíti nabízených a v tomto článku vám přinášíme vlastní poznatky.

Snadná aplikace ve dvou krocích:

1. krok – naneste tenkou vrstvu barvy na rty a nechte 1 minutu zaschnout.
2. krok – aplikujte na řádně zaschlou barevnou bázi, kterou můžete v průběhu dne kdykoliv obnovit.

A naše názory? 

Janča: Měla jsem možnost vyzkoušet dlouhotrvající rtěnku Longlasting Lip Colour od Dermacolu v odstínu 01, což je výrazná korálová barva. Balení obsahuje barevnou bázi, která se nanese a nechá zaschnout 1 minutu, a lesk na rty s pečujícími účinky. Mile mě překvapila opravdu vysoká výdrž produktu, rtěnka přežije jídlo i pití, nicméně po několika hodinách se začne ve středu rtů odloupávat a je potřeba ji obnovit. Samotná barevná báze trochu vysušuje, ale při použití pečujícího lesku jsou rty opět jemné a hebké.

Desetihodinový zatěžkávací test.

Kamča: První seznámení s dlouhotrvající barvou na rty číslo 4 bylo takové, že jsem si ji večer nanesla na rty a políbila přítele na tvář. Docela kámen úrazu, protože to nešlo dolů ani vodou, ani odličovacím mlékem. Takže už víme, že Dermacol nelže a rtěnka je opravdu dlouhotrvající (nelíbejte přítele těsně po jejím nanesení).
Nicméně oficiální zkouška nastala až druhý den  rtěnka se velmi dobře nanáší štětečkem, je tekutá, takže se vám bohužel může dostat na zuby nebo do vrásek. A pokud se tak stane, velmi těžko to nějak opravíte, protože vata a voda vám prostě nepomůžou. Po necelé minutě rtěnka zaschne a pak už se můžete líbat, s kýmkoliv a jak chcete, protože pak to drží jako balakryl a rtěnku ze rtů nedostane ani jídlo, olizování, lesk, který je na druhé straně balení, pití, standardní komunikace… Druhá fotka je focena po 12 hodinách  stále jsem na rtech měla „konturku“ ze zbytků rtěnky a lehký rudý film. Rtěnku rozhodně můžu doporučit, protože nelže a vydrží, sedí, nehne se, není potřeba ji dobarvovat. Otázkou zůstává, jak ji sundat dolů, pokud nechcete čekat 12 hodin… ředidlem?

Před a po.

Adri: Já jsem testovala rtěnku číslo 6. Barvička mi sedla a nanášení mě potěšilo. Aplikátor je příjemný, na rty nanesete tolik množství, kolik chcete, a to přesto, že je barva tekutá. Po chvilce zasychání barevné vrstvy přidáte na rty lesk, druhou fázi rtěnky. Ta rty krásně prozáří a opravdu drží a drží. Pití, jídlo, mluvení… rty jsou téměř neporušené několik hodin. Nicméně protože mám problém s častým vysušováním rtů, začínají mi šupinatět i s touto rtěnkou. Ke konci dne se barva lehce slévá ke konturám a mizí ze středu rtů. To by mi ale nevadilo tolik jako pocit vysušení. Nicméně lehký nádech barvy na rtech zůstává.

Rtěnka Dermacol před a po.


Tak co na nové barvy na rty říkáte? Líbí? V tom případě mám pro vás dobrou zprávu! Právě si u nás můžete zasoutěžit o tři balíčky Dermacol, které obsahují mimo jiné právě tuto novinku! Soutěžit můžete ZDE!


Foto: Archiv redaktorek 

Podobné články