Zjistěte si své IQ a zdarma!

Máš IQ houpacího koně. Právě tak jsou označováni lidé, jejichž domnělá inteligence je menší než 0. Že se vás to dotýká? Udělejte si IQ test a ZDARMA!

Každý z nás má právo na to, aby se čas od času zmýlil. To však říkejte různým hnidopichům, kteří vám vaši mýlku omlátí o hlavu a ještě začnou pochybovat o vaší, jinak nepochybně velké inteligenci. Jediným „hmatatelným“ důkazem pro to, abyste jejich tvrzení vyvrátili, tak zůstává IQ test.

Najít kvalitní IQ test a ještě k tomu zdarma, je opravdový kumšt. Mnozí autoři testů jsou totiž natolik vychytralí, že vám po pečlivě vypracovaných otázkách, u kterých strávíte několik hodin času, sdělí, že pro vyhodnocení máte zaslat SMS. Cena se pohybuje od 60 do 99 korun. A co si budeme povídat, většina z nás to zaplatí. Málokdo má totiž času nazbyt a hodina investovaná do vyplnění IQ testu je už natolik dlouhá, že nakonec telefon vezmeme a částku s maximálním sebezapřením zaplatíme. Ze strany výrobce tak jde o vcelku jednoduchý a zároveň geniální tah.

Zasláním SMS můžete přijít téměř o 100 korun.

Jsou tu však i tací, kteří profesionálně zpracované IQ testy uvolní zdarma a nic za to nechtějí. Vůbec přitom neplatí, že budete oproti tomu placenému nějak ochuzeni.

jedna z možností pro změření vašeho IQ je na stránkách iqtestzdarma.cz. Test se skládá z dvaceti matematických, geometrických a logických otázek. Je postaven tak, aby co nejpřesněji určil hodnotu vašeho IQ. Nepotřebujete na ně žádné speciální vzdělání, jen vaši inteligenci a schopnost přemýšlet.

Webové stránky celysvet.cz také nabízí tu samou možnost jako stránky psané výše. Navíc zde naleznete i tabulku, ve které se můžete podívat, jaké IQ mají osobnosti z historie, filmu, nebo vědy. Věděli jste, že třeba Andy Warhol má IQ 86?  

Další alternativou je pak iq-test.stylově.com. Přímo tvůrci o této variantě hovoří takto: „Test je inspirován jedním z nejspolehlivějších testů inteligence, který byl poprvé použit během II. světové války a vyzkoušen na velkých skupinách osob při třídění zájemců o vojenskou službu. Měří především inteligenci vrozenou a výsledný IQ (inteligenční kvocient) je jen málo ovlivněn schopnostmi a dovednostmi, které jsme si osvojili výchovou a vzděláním, proto je vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti od 10 let.

Tímto náš výčet končí. Přejeme vám hodně IQ úspěchů a hlavně, abyste měli dostatečně pádné argumenty na pochybovače o vaši inteligenci.

 

Pochlubte se, kolik že vám vyšla hodnota vašeho IQ?

 

Foto: Photl.com

Podobné články